Aktualnosci

Poniedziałek, 20 Czerwiec 2022

Antoni Kidoń i Oskar Rączka ze złotymi medalami!

Wielki sukces zawodników Klubu Sportowego KS Chochołów w Memoriale Stefana Slivku, który został rozegrany w sobotę 18 czerwca na skoczniach w Bańskiej Bystrzycy. Zwycięstwa odnieśli Oskar Rączka oraz Antoni Kidoń, natomiast na podium stanął jeszcze Daniel Rączka.

Na obiektach w Bańskiej Bystrzycy rywalizowała trójka zawodników Klubu Sportowego KS Chochołów, którego sponsorem głównym jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Rywalizowano w dwóch dyscyplinach: skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

W roczniku 2013-2014 bezkonkurencyjny na skoczni był Oskar Rączka, uzyskując 18,5 oraz 18 metrów. Kolejnego skoczka wyprzedził o ponad 16 punktów. Wśród starszych zawodników (2011-2012), którzy rywalizowali na większym obiekcie HS38 zwyciężył Antoni Kidoń (31 i 31 metrów), natomiast na najniższym stopniu podium znalazł się Daniel Rączka (25.5 oraz 25 metrów).

Kombinatorzy norwescy rywalizowali zarówno na skoczni, jak i trasie biegu przełajowego. Drugie zwycięstwo odniósł Oskar Rączka, natomiast Antoni Kidoń zdobył srebrny medal. Trzeci z chochołowskich zawodników Daniel Rączka zajął ostatecznie piątą pozycję.

BGK
LASY Państwowe
Blach-Bud Jozef Zborowski
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
TVP sport
TVP 3 KRAKÓW
Skoki Polska
Goral info
MJak
gmina
NKP Nowy Targ
SN PTT 1907
Ministerstwo
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT