Aktualnosci

Projekt na medal
Piątek, 26 Kwiecień 2024

BGK Ski Cross edycja SASANKI już za nami

Zawodnicy ze szkół podstawowych oraz klubów sportowych wzięli udział w kolejnych zawodach cyklu BGK Ski Cross edycja SASANKI. Zawody odbyły się na terenie Ośrodka Sportowego na Kamieńcu w Chochołowie.

Zacięta rywalizacja biegaczy przełajowych na kamieńcu w Chochołowie zakończyła drugie starcie w ramach BGK Ski Cros.

Młodzi sportowcy stanęli na starcie rywalizacji w biegach przełajowych, czyli kwietniowych SASANKACH. Na najlepszych zawodników czekały medale i dyplomy, a dla wszystkich uczestników oczywiście jak to bywa podczas imprez organizowanych przez Klub Sportowy KS Chochołów nie mogło zabraknąć i gorącego posiłku i słodkiego poczęstunku. Zawodnicy ze szkół podstawowych oraz klubów sportowych wzięli udział w kolejnych zawodach cyklu BGK Ski Cross. Kwietniowe SASANKI odbyły się w piątek 26 kwietnia na terenie Ośrodka Sportowego na Kamieńcu w Chochołowie. Zawody miały profesjonalną obsługę począwszy od pomiaru czasu czy sędziów, kończąc na niezawodnym spikerze. Czesław Fluder to legenda polskiego dziennikarstwa, a jego głos jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Poczynania młodych sportowców obserwował wybitny trener Edward Budny, a nagrody wręczali zwyciężczyni Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej i trenerka KS Chochołów Joanna Kil, trener Maciej Zborowski oraz Prezes Klubu Sportowego KS Chochołów Józef Zborowski. Na najlepszych czekały medale i dyplomy, które wręczali trenerzy Klubu Sportowego KS Chochołów. Dla wszystkich uczestników przygotowano natomiast słodki poczęstunek i gorący posiłek. Na całe szczęście po raz kolejny dopisała pogoda, a młodzi sportowcy mogli cieszyć się rywalizacją w korzystnej dla biegów temperaturze.

Sponsorami zawodów byli Grupa ORLEN, BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego. Cały cykl wydarzeń 2024 organizowanych przez Klub Sportowy KS Chochołów jest dofinansowany przez Polską Fundację Narodową.

Wyniki zawodów: https://chronotex.pl/wp-content/uploads/Wyniki-OPEN-455.pdf

Kolejne zawody w Biegach przełajowych już 11 maja!

BGK
Fundacja PKO
COS ZAKOPANE
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
Ministerstwo
GEN system Zakopane
Blach-Bud Jozef Zborowski
Akademia piłkarska Wisła Czarny Dunajec
TVP sport
MJak
Skoki Polska
Goral info
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT